EKOGROSZEK KWK CHWAŁOWICE PIEKLORZ luz Żory - Oferta nr 121774 - Oferteo.pl

EKOGROSZEK KWK CHWAŁOWICE PIEKLORZ luzCena brutto: 780.00 PLN

Ekogroszek KWK Chwałowice- minimalnie drożej niż na kopalni, bez kolejek, bez proszenia się przewoźnika, żeby łaskawie przywiózł węgiel...

Chwałowicki ekogroszek charakteryzuje się stabilnym i ekonomicznym spalaniem, zapewniając przy tym wysoką sprawność wytwarzania ciepła. Jest to produkt wytwarzany w Kompanii Węglowej s.a. przeznaczony do spalania w kotłach z automatycznymi palnikami retortowymi i rusztowymi, a także kotłach rusztowych komorowych.

 

Ekogroszek z KWK Chwałowice jest paliwem stałym produkowanym z węgla kamiennego. Węgiel w procesie produkcji jest kruszony i przesiewany przez sita a następnie poddawany procesowi płukania, dzięki czemu otrzymujemy powtarzalną frakcję 5 - 25 mm bez zanieczyszczeń.

Chwałowicki ekogroszek jest paliwem wytwarzanym z najlepszego gatunku wysokoenergetycznego węgla kamiennego o niskiej zdolności spiekania, odpowiedniej temperaturze mięknienia popiołu oraz niskiej zawartości siarki.

Ekogroszek dla wymagających

Ekogroszek KWK Chwałowice jest paliwem z tak zwanej najwyższej półki, jest jednym z najbardziej wydajnych i kalorycznych Ekogroszków dostępnych w sprzedaży. Cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów ceniących sobie wysoką jakość zakupionego produktu i chcących cieszyć się bezproblemowym użytkowaniem kotła.

Ekogroszek ten jest naszym flagowym produktem, przykładamy wszelkich starań, by produkt zawsze był suchy, pozbawiony zanieczyszczeń, odpowiednio składowany i przygotowany do konfekcjonowania na wysokiej klasy urządzeniu pakującym.

Cechy główne:
Granulacja    5 - 25 [mm]
Kaloryczność 27 MJ/kg
Popiół 4-7 [%]
Siarka 0,4-0,6 [%]
Spiekalność 0-10

Przeznaczenie:
Kotły retortowe z podajnikiem ślimakowym
Kotły retortowe z podajnikiem tłokowym
Kuchnie węglowe
Piece konwencjonalne
TYP: 32,1 – węgiel gazowo-płomienny
Charakteryzuje się dużą zawartością części lotnych, średnią
zdolnością spiekania,  silnie świecącym płomieniem

Zapewniamy tani transport:
- do 3 ton
- do 10 ton
- do 26 ton
Koszt transportu ustalamy indywidualnie.

Polska, ŻORY
CHWAŁOWICE
GORÓWKA; PRZELEW
DO UZGODNIENIA
1 TONA
TAK
KWK Chwałowice / konfekcjonowanie WĘGLOBUD
KWK Chwałowice
 
 


Liczba wyświetleń strony: 6039